Sign In

DESCIRIPTION

Goddess Of Bodrum – Adını, hayat veren, cömert bir tanrıçadan alan Goddess of Bodrum, yemyeşil bir tepeden, masmavi bir denize uzanan, davetkâr bir kraliçedir. Huzur ve eğlence dolu bu cennette, unutulmaz anılar yeşerir.

Uzayıp giden bir kumsal, serin sular ve yumuşak çimenler ayaklarınıza serilir. Denize sıfır konumuyla, gözleriniz muhteşem bir manzaraya dalıp giderken, dalgalar, kulaklarınıza şarkılar fısıldar. Coşkulu gecelerin, doyumsuz lezzetlerin, müziğin, eğlencenin, huzurun ve keyfin adresidir Goddess of Bodrum. Tüm misafirperverliği ve gönülden gülümseyen yüzüyle hizmetinizdedir.

30.000 m² alanda, tesis, deniz ve doğa manzaralı toplam 374 oda, 1200 yatak kapasitesi, Türk ve dünya mutfaklarının özel lezzetlerini tadabileceğiniz farklı konseptlerde restoranları, her çeşit içkinin ve sınırsız eğlencenin yer aldığı barları, her zevke hitap eden onlarca etkinlik ve aktivitesi, yaşamın tüm ağırlığını üzerinizden alacak özel spa masajı, cilt ve vücut bakım programları, minik misafirlerine özel oyun alanları ve daha birçok hizmetiyle otelimiz konuklarına, hayallerinin de ötesinde, rüya gibi bir tatil sunuyor.

Bodrum merkeze 4, Gümbet barlar sokağına yalnızca 2 km mesafede olan Goddess of Bodrum, Türkiye’nin en konforlu ve modern tesislerinden biri olarak, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlıyor. Uluslararası boyutta kazandığı ünü, her yıl daha da artan Goddess of Bodrum, ultra her şey dâhil konseptiyle, müdavimlerinin keyfi ve rahatı için her tür imkânı sağlıyor.

Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek, huzurla dinlenmek, hayatın ağırlığını üzerinizden atıp hafiflemek için sizi, tüm güzelliğiyle, gerçek bir cennetin keyfini sürmeye davet ediyoruz.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos