Sign In

DESCIRIPTION

Villa Oliva Butik Otel Bodrum – 2014 Mayıs ayında hizmete giren Villa Oliva, doğaya saygılı ve Akdeniz mimari dokusuna uyumlu olarak tasarlandı.

Villa Oliva’da büyük bir yüzme havuzunun etrafında birbirinden tamamen farklı tasarlanmış 5 oda bulunuyor. Yıllara meydan okuyan zeytin ağaçlarının çevrelediği avluda kahvaltı, havuzun ortasındaki zeytin ağaçlı adada ise gün boyu aperatif yiyecek ve içecek servisi almak mümkün.

Villa Oliva, kapalı alanlarında sergilenen koleksiyon tablo ve antika objeler ile misafirlerine yöresel Ege ve Akdeniz dokusu içerisinde sanat ve estetikle bütünleşme imkânı da sağlıyor.

Villa Oliva Bodrum merkeze ve en yakın plajlara sadece 3 km uzaklıkta olup, Milas Havalimanı’na 40 km mesafededir. Otelde konaklayan misafirler bahçede havuz başında keyifli anlar yaşamak dışında Bodrum’un güzelliklerine, alışveriş merkezlerine ve Mozele, Antik Tiyatro, Bodrum Kalesi gibi kültürel hazinelerine kolayca ulaşabilirler.

Villa Oliva, gizli bahçe konumuyla şehrin merkezinde sessiz, kaliteli, tarih ve sanat dolu konaklamanın tek adresidir.

Konacık semtinde yer alan Villa Oliva, gizli bahçe konumuyla şehrin merkezinde sessiz, kaliteli, tarih ve sanat dolu konaklamanın tek adresidir. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nün kuruluşlarından biri olan Villa Oliva’nın projesi Mimar Gülay Tezer’e aittir.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos