Sign In

DESCIRIPTION

Villa Rustica Hotel Bodrum – Otelimiz Bodrum yarımadasının en güzel koylarından biri olan Gündoğan’da yer almaktadır. Gündoğan sahili boydan boya olan kumsalıyla, pırıl pırıl deniziyle, yeşilliği ile bir balıkçı yerleşimidir.

Villa Rustica Hotel, butik hizmet anlayışı ile misafrlerimize en iyi hizmeti vermeyi ve statüsünde bir numara olmayı hedeflemektedir. Sahile 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan otelimiz sıcacık, konforlu ve dingin tarzıyla en güzel anılarınızda yer almak için sizleri bekliyor.

Otelimizin sokağına geldiğiniz andan itibaren özenle yaratılmış uyumu hissedecek, avlusuna girdiğiniz de ise kulağınıza gelen dinlendirici müziklerin eşliğinde gizli cennetimizle karşılaşacaksınız. Güzel çiçek kokuları, dingin çevre dizaynı ve geçmişe yolculuğa çıkartan müziklerimizle biz hep aklınızda bir köşede kalacak şekilde kimlik edinmeye çalıştık.

Otelimizde 30 oda bulunmaktadır. Bütün odalarımız balkonlu, havuz ve ön bahçe manzaralı, modern ve butik konaklamanın gerektirdiği donanıma sahip olup, şehrin gürültüsünden uzakta doğayla baş başa bir tatil geçirmeniz için hazırlanmıştır.

Odalarımızın 7 adedi twin (ayrı) yataklı, 23 adedi ise french (büyük) yataklı deluxe odalardır. Odalarımız iki kişinin rahat konaklayabilmesi için 30m2 büyüklüğünde tasarlanmış olup, gerektiğinde ek yatak ya da bebek yatağıyla ailece konaklamanızı sağlayabilmektedir. Ayrıca 2 odanın bağlantılı kapı ile birleşmesinden oluşan 7 adet 50m2 büyüklüğünde aile odalarımız bulunmaktadır. Engelli misafirlerimiz için ise tam techizatlı, geniş banyo ve kapılı, ulaşımı rahat 9 adet odamız bulunmaktadır.

Villa Rustica Hotel ayrıcalığını en fazla hissedeceğiniz eşsiz kahvaltımızın yanı sıra, alacarte restaurantımızda Ege mezeleri ve geleneksel mezeler ile birlikte deniz ve et ürünlerinin de sunulduğu muhteşem lezzetleri tadabilirsiniz.

Otelimizin her köşesi ruhunuza hitap edecek şekilde ince ince işlenmiştir. Resim galerimizi ziyaret edip Muz ağaçları ile kaplı yemyeşil botanik bir bahçe içerisinde eğitmenimiz eşliğinde yoganızı yaparak hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Güzel yaz akşamlarını sevdiklerinizle birlikte açık hava sinemamızda yayınlanacak flmlerlerin eşiliğinde zevkle ve keyifle geçirebilirsiniz.

EMİN OLUN HEP BİZİ HATIRLAYACAKSINIZ…

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos