Sign In

DESCIRIPTION

4Reasons Hotel + Bistro – Bodrum yarımadasının en iyi butik otellerinden biri olarak kabul edilen ve servis kalitesi ile tanınan 4reasons hotel+bistro, 12 yaşından büyük konuklarını ağırlayabilmektedir. Otelimiz, Yalıkavak tepelerinden Ege denizinin mavisini seyreden konumuyla misafirlerine keyifli tatiller sunmaktadır.

Konuklarımızın bazıları bizi butik ve lüks bir tasarım oteli olarak tanımlarken, diğerleri daha da ileri giderek, sessiz sakin, karakterli bir beş yıldızlı otel olarak nitelendiriyor. Yıldız sisteminden şiddetle kaçınan 4reasons Otel ailesi olarak, biz ise kendimizi gerçek hayatın temposuna inat, konuklarına huzurlu ve kaliteli bir tatil kaçışı sunan küçük, samimi bir butik otel olarak görüyoruz.

Konuklarımızın gereksinimlerine göre tasarladığımız 20 oda ve suit, uzayıp giden mandalina bahçelerinin ve masmavi Ege’nin ötesinde, her akşam güneşi bir başka batıran 4reasons Bistro ve kendi kendinizle baş başa kalabileceğiniz bahçelerimiz gururla sunduğumuz özelliklerimizden sadece bazıları.

Huzur. Tasarım. Kalite. Tavır. İşte sırrımız. Unutulmaz bir tatil için 4reasons doktrini.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos