Sign In

DESCIRIPTION

Bella Sombra Hotel – Bodrum Türkbükü’nde 5000 metrekare alan üzerine kurulu Bella Sombra Hotel, özel tasarlanmış 18 odası, Edremit, Antalya, Urla ve Bodrum’dan getirilmiş farklı ağaç türlerinden oluşan bahçesi, provence dokunuşlara sahip dekorasyonu ve her detayı düşünülmüş hizmet anlayışı ile misafirlerine beklentilerinin ötesinde bir zaman vaad ediyor.

Bodrum’un mavisine inat yemyeşil bir kaçamak…Doğa ve tasarımın buluştuğu otelin açık alanı, otelin en dikkat çekici noktasını oluşturuyor. Bodrum’un ünlü mavisine inat yeşil tonlarıyla hayat bulan havuz ve Provence tarzının sade ve samimi havasını yansıtan bahçe mobilyalarının etrafına yerleştirilmiş büyük caspolardaki bitkiler ön plana çıkıyor. Açık alanda bulunan havuz, özel tasarımı sayesinde çarpıcı ve farklı… Havuzun yeşil rengi de misafirlerini masalsı bir lagüne taşıyor

Dış bölümde ve otelin mimarisinde doğal malzemeler kullanılırken, yeşilin ve ağaçların başrolde olduğu otelde şık detaylar göze çarpıyor. 800 kişilik özel davet ve düğünlere ev sahipliği yapabilecek alana sahip alanda misafirlerin lezzetli sofraları için yetiştirilen taze sebzeler için bir bostan da bulunuyor.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos