DESCRIPTION

Cremeria Milano, dondurmanın anavatanı İtalya’da lüks tarzıyla el yapımı dondurma üretiyor.
Geçen zaman içinde dondurma yapma tarzımız hiç değişmedi. Sadece en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanıyoruz çünkü biliyoruz ki en iyi dondurma, her şeyden önce en iyi malzemelerle yapılır. Bu yüzden, tazelikten asla vazgeçmiyoruz ve daima bizim gibi ulaşılamaz lezzette dondurma yapma hedefi olan tedarikçileri seçiyoruz. Endüstriyel ya da yarı endüstriyel dondurma üretiminden çok uzağız. “Özel üretim” yapan zanaatkârlar olarak doğduk ve öyle devam etmek istiyoruz, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan dondurmacılarımız da öyle.
Çünkü bizde gerçek İtalyan dondurmasının sadece üretim tekniğini değil, İtalyan dondurmasına ilham veren ve onu dünyada eşsiz ve taklit edilemez yapan felsefeyi de dünyayla paylaşmamızı sağlayan bir tutku var.
Bu çalışma tarzını, hem İtalya hem de yurtdışındaki dondurmacılarımızda sürdürüyoruz. Üretim süreci her yerde tipik İtalyan tarzı ve yerel olarak temin edilebilecek en iyi ve en taze malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte, ürünlere İtalyan tarzını yansıtırken bizi misafir eden ülkenin damak tadı ve geleneklerine de önem veriyoruz ve ortaya yerel malzemeler ve uzmanlıkla üretilen İtalyan tarifi çıkıyor.
İster doğduğumuz yer olan Trento, ister Türkiye veya Çek Cumhuriyeti olsun, her şey aynı yöntemle, en iyi şekilde ve bir stile göre yapılıyor.
Cremeria Milano: uzmanlık, bilgi ve biraz cazibe. Bunlar bizim anahtar kelimelerimiz.

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Atmosphere
Service
Price
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Open UTC + 3
  • Monday 8:30 AM - 10:00 PM
  • Tuesday 8:30 AM - 10:00 PM
  • Wednesday 8:30 AM - 10:00 PM
  • Thursday 8:30 AM - 10:00 PM
  • Friday 8:30 AM - 10:00 PM
  • Saturday 8:30 AM - 10:00 PM
  • Sunday 8:30 AM - 10:00 PM