Sign In

DESCIRIPTION

Ece hotel Bodrum Ege’nin incisi Bodrum Yarımadasında Gölköy sahiline çok kısa yürüme mesafesinde mandalina bahçeleriyle çevrili ve Bodrum merkezine 20 dakikalık mesafededir.

Ece otel olarak ayrıcağılımız misafirimiz olduğunuz sürece, Türk misafir perverliği ile birlikte size sağlıklı ürünler rahatlık huzur ve sükunet sunmamızdır.

Otelimizde misafirlerimize çevremizdeki sükunetin keyfini yaşatırken, Bodrum’un coşkulu atmosferini de sunuyoruz. Bodrum’un geleneksel rengi olan Beyaz’a boyanmış 4 blok’tan oluşan otelimizde sizlere çok güzel sakin, dinlendirici bir Ortam sunarken siz misafirlerimizinde havuzun, bahçelerimizin, ve diğer sunulan hizmetlerin keyfini çıkarmanızı amaçlıyoruz.

Sizlere evinizdeki rahatlığı sunabilmek için odalarımızda televizyon, telefon, wi-fi, saç kurutma makinası ve air condition sistemi mevcuttur. Her oda farklı dizayn ve dekore edilerek ince detaylara önem gösterilmiş olup, amacımız size tatilinizde evinizi aratmadan keyifli bir ortam ve hizmet sunmaktır.

Mutfağımız ve Bitkisel Gıda Tüketimi

Otelimizde bitkisel gıdaya dayalı bir mutfağımız bulunmakta olup, sevgi sürdürülebilirlik ve canlılık felsefemize dayanan besleyici menümüz civar köylerde yetişen organik mevsimsel ürünlerden oluşturulmuştur.

Geleneksel akdeniz ve ortadoğu lezzetlerini birleştirerek sizlere ev yapımı bitkisel gıda ile beslenmenin mutluluğunu yaşatmayı hedefliyoruz.

Bol çeşitli, taze ve besin değerleri yüksek olan kahvaltılarımızda hayvansal ve işlenmiş gıdaya yer verilmemekte olup yemeklerimizde vejeteryan ve vegan misafirlerimize hizmet sunacak bir mutfağımız bulunmaktadır.

Otelimizin bahçesinde hiç bir ilaçlama yapmadan kendi organik ürünlerimizi yetiştirip mutfağımızda kullanıyoruz. Taze yumurtalarımızı kendi doğal ortamında beslenen tavuklarımızdan temin ediyor. Yetmediği takdirde civar köylerden tedarik ediyoruz.

Otelimizde Vegan veya süt ürünlerine alerjisi olan misafirlerimiz içinde hayvansal katkı içermeyen peynir ve süt çeşitlerimiz daima bulunmaktadır.

Ece Bodrumda Hayat

Otelimiz Bodrum’un ilk Vegan/Vejeteryan oteli olup, hedefimiz, felsefemiz olan kendi sürdürülebilirliği ve çevre dostu yapısı ile bütünsel bir yaşamı tüm yönleriyle otelimizde hayata geçirmektir.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Open UTC + 3
  • Monday Open all day
  • Tuesday Open all day
  • Wednesday Open all day
  • Thursday Open all day
  • Friday Open all day
  • Saturday Open all day
  • Sunday Open all day