Sign In

DESCIRIPTION

Knidos Otel Türkbükü – Turizm sektörünün tanınan ismi Necati Seyis’in, 40 yıla yakın A+ turizm işletmecilik tecrübesinin imzasını taşıyan Knidos, Bodrum Yarımadası’nın en güzel koylarından biri olan Türkbükü’nde bulunmaktadır. 2011 yılından beri Türkbükü’nün sofistike ve yenilenmiş atmosferi içersinde restoran, butik otel ve plajımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Denize sıfır manzarımız, eşsiz deniz ürünlerimizle Knidos Balık Restaurant ve tamamen özgün döşenmiş 6 odadan oluşan butik otelimizle Ege sahilindeki eviniz ve mutfağınız olmak için kapılarımız siz deniz severlere tüm sezon boyunca açık.

Adımızı, M.Ö VII yüzyıla dayanan ve tarihte Roma için “aşk ve şarap şehri” olarak kabul edilmiş Ege ve Akdeniz’ in kesiştiği KNİDOS şehrinden alıyoruz. Restaurantımızda, Ege’ nin birbirinden lezzetli deniz ürünlerini keyif alacağınız bir ortamda sunmaktayız.

İster sevdikleriniz ister yalnız, eşsiz Bodrum manzarasında keyifli bir Balık ziyafeti için tek bir telefonunuz yeterli. Sizleri Knidos Restaurant’a bir lezzet şöleni için bekliyoruz.

Odalarımız
Bodrum Türkbükü’nün en güzel deniz manzarasına sahip Knidos Butik Otelimizde, kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Her biri ayrı konseptte dekore edilmiş, tertemiz 6 adet odamızla siz değerli misafirlerimizi Knidos Butik Otel’de ağırlamaya hazırız.

Spesiyallerimiz
Ege mutfağının kendine has lezzetleri İzmir’in meşhur deniz ürünleri ustası Murat Usta tarafından eşsiz bir lezzetle restaurantımzda buluşuyor. Günlük olarak seçilmiş Ege Denizinin taze balığının, ahtapottan karidese sevdiğiniz deniz ürünleri, Knidos Restaurant’a özgü mezelerimiz ve kaliteli şaraplardan oluşan zengin şarap menümüzle yıl boyunca hizmetinizdeyiz.

Diğer Hizmetlerimiz
Knidos Balık Restaurant ve Butik Otel’e ait otopark hizmeti verilmektedir. Aracınızı gönül rahatlığı ile otoparkımıza bırakabilirsiniz. Sabah, öğlen ve akşam menülerimizle günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos