DESCRIPTION

Sur Sandalet

Bodrum deyince akla gelen bir diğer şey ise Bodrum Sandaleti’dir. Bodrum Sandaleti deyince de akla tek isim gelir; Ali Güven. Ali Güven usta 1966 yılında Bodrum’a gelmiş yabancı arkeologların ayağında o güne kadar görmediği bir ayakkabı görür ve aşık olur o sandaletlere. Hemen dükkanında yapmaya başlar, saf deriden ve tabanını da köseleden. İnanılmaz bir ilgi görür Ali Güven ustanın yaptığı sandaletler. Türk müzik yapımcısı Ahmet Ertegün’ün Bodrum’a getirdiği dünyaca ünlü misafirleri sayesinde de bir dünya markası olur Bodrum sandaleti ve Ali Güven usta.

Mick Jagger, Donna Karan, Bette Midler gibi dünyaca ünlü yıldızlara Bodrum sandaleti giydirir Ali Güven usta. Ve birçok tarihi Hollywood filminde Bodrum Sandaleti kullanılır. Ali Güven ustanın yanında çalışan öğrencileri zamanla farklı dükkanlar açar. Sur Sandalet de Ali Güven ustanın öğrencilerinin açtığı bir mağazadır.

Yıllardır Bodrum’un Cumhuriyet Caddesi üzerindeki mağazalarında hizmet veriyorlar. Kadın, erkek ve çocuk sandaletleri modellerini bulabilirsiniz mağazada. Dünyanın birçok yerine satış yapan Sur Sandalet, ayrıca internet üzerinden de satış yapıyor. Bodrum sandaletlerini web sitesi üzerinden de satın alabilirsiniz.

odrum gibi sıcak olan bölgeler için rahatlıkla kullanabileceğiniz Bodrum sandaletleri çok rahat ve kullanışlıdır, ayakları asla terletmez. Tabanları kösele olan Bodrum sandaletleri saf deriden yapılır. Ortalama on yıl rahatlıkla giyebilirsiniz, herhangi bir kopma durumunda da ücretsiz olarak tamir edebileceklerini söylüyor Sur Sandalet yetkilileri.

Sevdiklerinize ya da kendinize özel bir Bodrum hediyesi almak istiyorsanız Bodrum sandaleti çok özel bir hediye olacaktır. Aşağıda Sur Sandalet iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

web : www.sursandalet.com
instagram : www.instagram.com/sursandalet
Telefon : +90 252 316 30 21
Konum : googlemaps

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Atmosphere
Service
Price
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Closed UTC + 3
  • Monday 9:00 AM - 2:00 AM
  • Tuesday 9:00 AM - 2:00 AM
  • Wednesday 9:00 AM - 2:00 AM
  • Thursday 9:00 AM - 2:00 AM
  • Friday 9:00 AM - 2:00 AM
  • Saturday 9:00 AM - 2:00 AM
  • Sunday 9:00 AM - 2:00 AM