EN İYİ 12 BODRUM BEACH CLUB

EN İYİ 12 BODRUM BEACH CLUB

Bir yarımada olan Bodrum’un dört bir yanındaki muhteşem koy ve plajlarda bulunan onlarca beach club yaz boyunca deniz, kum ve güneş üçlüsünü eğlence ile birleştirmek isteyenleri kendilerine çekiyor. Bodrum beach club alternatiflerinin çoğu yeme-içme konusunda da hizmet veriyor, yani sabah kahvaltısını burada yapıp, denize girip güneşlendikten sonra öğle hatta akşam yemeğini de aynı mekanda yeme imkanı sunuyorlar ki bu da tüm günü denizde geçirmek isteyenler için büyük bir avantaj.  Bodrum tatilini beach club keyfi yapmadan bitirmek istemeyenlerdenseniz En iyi 12 Bodrum beach club yazımız çok işinize yarayacak.


Bodrum Beach Clubları
Kefi Beach – Ortakentyahşi

Kefi Bodrum Beach Club – Ortakentyahşi

Ortakentyahşi’de bulunan Kefi Beach, 1000 metrekarelik güneşlenme alanıyla hizmet veriyor. Kum plajın yanı sıra güneşlenmek için doğal çim alanı da tercih edebilirsiniz ki bu alanın çok seveceksiniz. Bu konforlu ortamda aileniz, arkadaşlarınız, çocuklarınız, kısacası tüm sevdiklerinizle hem denizin tadını çıkartıp hem de atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. Kefi Beach’te giriş ücreti yok ama 75 TL harcama limiti var. Restoranı da bulunan Kefi Beach’in servis kalitesi ve yemeklerinin lezzeti ise profesyonel bir işletme olduklarını gösteriyor.

Kefi Beach kahvaltıya da ayrı bir önem veriyor. Tamamı yerel üreticilerden temin edilen peynir, zeytin, tereyağı, bal, ev yapımı organik reçeller kendi fırınlarında pişen sıcacık ekmekler, çıtır çıtır simitleri eşliğinde keyifli bir kahvaltıya güne başlayıp ardından da harika plajının tadını çıkarabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim konaklama için de Kefi Beach Suit’i tercih edebilirsiniz.


Bodrum Beach Club
Sarnıç Beach – Bitez

Sarnıç Beach – Bitez

Bodrum’un en eski beach kulüplerinden biri olan Sarnıç 1993 yılından bu yana hizmet veriyor. Bodrum merkezinden yaklaşık yarım saat uzaklıktaki Bitez’deki Sarnıç Beach’de minder, şezlong gibi olanakların yanı sıra su sporları yapma şansı da var ki birçok kişi bu sebeple tercihini Sarnıç’tan yana kullanıyor. Bitez aynı zamanda dünyanın dört bir yanından sörfçülerin de sörf yapmak için geldiği bir yer, Sarnıç Beach’de sörf de yapılabiliyor. Mekanın mutfağı çok başarılı, daha çok Türk mutfağından lezzetlerin sunulduğu restoranı sakin ortamıyla da gayet güzel. Sarnıç Beach çılgınca eğlenmek değil kaliteli bir ortamda keyifli zaman geçirmek isteyenler için daha uygun bir beach kulüp. Sarnıç Beach Club’de giriş ücreti yok ancak 150 lira harcama limiti bulunuyor.


Bodrum Beach Club
Blue Beach Club & Bar – Göltürkbükü

Blue Beach Club & Bar – Göltürkbükü

Kimi zaman pahalılığı ile haberlere konu olan Göltürkbükü’ndeki Blue Beach Club&Bar Göltürkbükü’ne giden çoğunluğa uygun şekilde lüks olarak tanımlanabilecek bir beach club. Bodrum beach club alternatifleri arasında en sakinlerinden biri olan mekanda lüks şezlongların yanı sıra özel kameriyeler de var. Mekanda öğle yemeği servisi 12.00-19.00 arasında yapılıyor. İçecek servisiyse 10:00-20:00 arasında. Menüsünde pide, salata, sandviç, kebap gibi seçenekler var ve Göltürbükü’nün hemen her yerinde olduğu gibi fiyatlar diğer yerlere kıyasla oldukça yüksek.


Bodrum Beach club
Buddha Bar & Beach – Asarlık

Buddha Bar & Beach – Asarlık

Asarlık mevkiindeki Caresse a Luxury Collection Resort & Spa bünyesinde bu sene açılan Buddha Bar&Beach Bodrum’daki en iddialı beach clublarından biri. Buddha Bar efsanesini Bodrum’a taşıyan mekanın giriş ücreti 2019 yılı için 450 lira. Taş ve ahşap ağırlıklı dekorasyonu ile bohem tarzdaki mekanda tahmin edilebileceği üzere Buddha Bar konseptine uygun şekilde house ve lounge müzikler çalıyor. Bu arada tüm dünyada gastronomi konusundaki iddiasıyla da tanınan Buddha Bar&Beach’de ünlü şefler tarafından hazırlanan yiyecekler sunuluyor. Mekanın muhteşem bir sahilde kurulu olduğunu da ekleyelim ve bütçeniz elveriyorsa Buddha Bar & Beach’e giderek farklı bir beach kulüp deneyimi yaşayabilirsiniz diyelim.


Bodrum Beach Club
Serafine Mare Beach Club – Küçükbük

Serafine Mare Beach Club – Küçükbük

Göltürkbükü ile Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’ndaki Serafine Mare sabah 10.00 ile akşam 19.00 arasında beach club olarak hizmet veriyor. Akşam 20.30’dan sonraysa restoran olarak hizmet vermeye devam ediyor. Restoran da olması sebebiyle Serafine Bodrum beach kulüpleri içinde yeme-içme konusunda en iddialı olan mekanlardan biri. Ayrıca lokasyonu da çok iyi zira Küçükbük bakir denilebilecek denli iyi korunmuş bir koy. Çok yüksek sesli olmayan keyifli müziklerin çalındığı mekanın pizzası en beğenilen lezzetlerinden biri.  Serafine Mare Beach Club’da giriş ücreti yok, mekanda hafta içi 200, hafta sonuysa 250 lira harcama alt limiti var.


Bodrum Beach Clubları
Kai Beach Restaurant & Bar – Göltürkbükü

Kai Beach Restaurant & Bar – Göltürkbükü

Görüldüğü gibi Bodrum beach club mekanlarının çoğu Göltükbükü’nde ve Kai Beach de bunlardan biri. Göltürkbükü’ndeki diğer mekanların giriş ücretleri ile kıyaslanırsa daha makul fiyatlı olduğunu söyleyebileceğimiz mekanın bulunduğu Cennet Koyu gerçekten muhteşem bir koy, dolayısıyla deniz-güneş keyfini tam anlamıyla yaşamak için Kai Beach Club tercih edilebilir. Konseptini bohem ama lüks olarak tanımlayabileceğimiz mekanda akşamları canlı müzik var ki bu özelliği ile de dikkat çekiyor.  Kai Beach Restaurant&Bar giriş ücreti 1 kişi için 150 lira ve ücrete şezlong dahil. Mekana 2 kişi gidildiğindeyse kişi başı ücret 125 liraya düşüyor.


Bodrum Beach Club
Root Bodrum – Yalıkavak

Root Bodrum – Yalıkavak

Yalıkavak’taki Tilkicik Koyu’nda bulunan Root Bodrum yine kurulu olduğu koyun doğal güzelliği sebebiyle avantajlı Bodrum beach kulüpleri arasında yer alıyor. Yüksek denilebilecek tonda müzik çalınan mekanda yaz boyunca çeşitli müzik etkinlikleri de düzenlenecek. Yalıkavak’ın muhteşem güzelliğini doya doya yaşayıp, Tilkicik Koyu’nun tertemiz denizinde yüzüp güneşlenmek için Root Yalıkavak makul bir seçenek. Mekanda Bali ve Endonezya mutfağından lezzetler de sunuluyor. Akşamüstünün gelmesiyle günbatımı partileriyle coşan mekan bu yıl açıldı. Root Bodrum’a giriş kişi başı 150 lira ve bu ücrete 1 içki dahil.


Bodrum Beach Club
Nikki Beach – Torba

Nikki Beach – Torba

Aynı isimli otelin bünyesinde yer alan Nikki Beach Bodrum beach club mekanlarının en popülerlerinden biri, zira Nikki Beach dünyadaki ünü nedeniyle Türklerin olduğu yabancı turistlerin de gözdesi.  Bu arada Nikki Beach Ortadoğu’da da tanınıyor bu yüzden mekan Arap turistlerce de tercih ediliyor. Mutfağı Uzak Doğu ağırlıklı olsa da sandviçler gibi yiyecekler de servis edilen Nikki Beach de çok yüksek sesli müzik de çalınmıyor. Nikki Beach giriş ücreti 200 lira. Ayrıca plajın ön bölümündeki altılı şezlongların ücreti 1500 lira. Mekandaki yeme-içme bu ücretlere dahil değil.


Bodrum Beach Club
Moon Beach – Gökçebel

Moon Beach – Gökçebel

Muhteşem güzelliği ile Bodrum’un en özel koylarından biri olan Gökçebel Koyu’ndaki Moon Beach bu bakir koyda olması sebebiyle avantajlı.  Tertemiz bir denizde yüzüp, hamaklarda uzanma olanağı sunan Moon Beach’de gündüz saatlerinde sakin müzikler çalıyor. Mekanda akşamüstü müziğin sesi yükseliyor.  Bu arada Moon Beach’de bir de restoran var ve mekanın restoranı lezzet konusunda çok iddialı. Gündüz denize girip güneşlenip, hoş müzikler dinleyip akşam da bu restoranda enfes yemekler yiyerek günü bitirebilirsiniz. Moon Beach’e giriş ücreti 80 lira, ya da 150 lira harcama limiti var, bu 2 seçenekten birini tercih edebiliyorsunuz.


Bodrum Beach club
Xuma Beach – Yalıkavak

Xuma Beach – Yalıkavak

Yalıkavak’taki Xuma Beach, Bodrum’un en ünlü beach clublarından biri. Xuma Beach Chill-Out Festival gibi önemli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Bu arada Bodrum Festivalleri yazımıza göz atarak yıl boyunca Xuma Beach’de ve diğer lokasyonlarda Bodrum’da düzenlenecek tüm festivaller hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Xuma Beach’in çok hoş bir dekorasyonu var ve mekanda su sporları, plaj voleybolu, spor salonu gibi olanaklar da bulunuyor. 6 yaşından küçük çocukların alınmadığı Xuma Beach’e giriş ücreti 120 lira.


Bodrum Beach Club
Magi Beach – Yalıkavak

Magi Beach – Yalıkavak

Yalıkavak Tilkicik Koyu’ndaki Magi Beach mavi bayraklı denizi ve okaliptüs ağaçları ile Bodrum beach club denince ön plana çıkıyor. Magi Beach de kahvaltı servisi de var ve mekan kahvaltı konusunda oldukça iddialı. Börek ve ev yapımı reçeller gibi lezzetlerden oluşan kahvaltıyla güne başlayıp yerel lezzetler ağırlıklı menüsüyle gün boyunca deniz, kum ve güneşle buluşurken leziz yiyecekler de yiyebileceğiniz mekanda plaj voleybolu, su sporları gibi olanaklar da var. Masaj hizmeti de bulunan Magi Beach’de DJ’lerin müzikleri eşliğinde düzenlenen günbatımı partileriyle de hoşça zaman geçirebilirsiniz. Mekanın iskelesinde rakı-balık keyfi de yapabilirsiniz.


Bodrum Beach Club
X Beach – Yalıkavak

X Beach – Yalıkavak

Yine Yalıkavak’taki Tilkicik Koynu’na kurulmuş olan X Beach’in de plajı mavi bayraklı, dolayısıyla denizi çok temiz. Dekorasyonu da çok özenli olan mekan için kaliteli bir beach kulüp denilebilir. Kum plajın çimenlerle birleştiği X Beach çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Mekanda keyifli müzikler çalıyor, ayrıca happy hour organizasyonları da yapılıyor. Çocukların da düşünüldüğü X Beach’de çocuklara özel aktiviteler de yer alıyor. Yani çocuklu aileler için X Beach ilk tercihlerden biri olabilir. Mekanda su sporları yapma olanağı da bulunuyor. Yeme-içme konusunda da iddialı olan X Beach’de dünya ve Akdeniz mutfağından lezzetler sunuluyor.

Beach Clubların hepsini bu yazımıza sığdıramadık, diğerlerini merak ediyorsanız beach club kategorisi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yazımızı bitirirken  Bodrum beach club giriş fiyatları 2019 yılına aittir uyarısını da yapalım. Eğer bu yazımızdan keyif aldıysanız, keyifle okuyacağınız Bodrum’da Ne yenir ve Bodrum Kahvaltı Makanla yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Yorumunuzu bırakın